Pozor, súťaž! Tancujte s deťmi v Riverpark Dance School!

Pozor, súťaž! Tancujte s deťmi v Riverpark Dance School!

22.2.2017

Otvorené hodiny pre šatkujúce matky v Riverpark Dance School – Babywearing

 Babywearing cvičenie s Luckou v Riverpark Dance School je určený pre všetky matky, ktoré milujú pohyb, majú pozitívny vzťah k tancu a rady cvičia. Je to predovšetkým o spoločne strávenom čase s dieťatkom v šatke alebo ergonomickom nosiči a samozrejme skvelý spôsob uspávania pri pravidelnom, kolísavom rytme.

Súťaž trvá do 4.3. 2017

V Babywearing cvičení sa prelínajú techniky pilatesu, jogy či fitness cvičenia i relaxácie. Počas hodiny sa naučíte dôležité dychové cvičenia, špeciálne cviky pri rozostupe brušných svalov, posilnenie panvového dna, cvičenie tiež napomáha k zlepšeniu držania tela, efektívne posilneniu brušných, sedacích a chrbtových svalov a to všetko s radosťou a samozrejme v prítomnosti vášho dieťatka.

Hodiny prebiehajú otvorenou formou, pravidelne štvrtok o 10:00 hod. Maminky môžu prísť bez viazanosti či platby kurzovného, zaplatia si len jednorazový vstup a bez náväznosti choreografie môžu tancovať a cvičiť.  Stačí si priniesť pohodlné oblečenie a dobrú náladu.

Ak náhodou nemáte skúsenosti s nosením či viazaním šatky, Lucka ochotne pomôže a poradí ako na to.  Ukáže základy, vysvetlí ako viazať a predstaví rôzne spôsoby či druhy šatiek.

Môžete sa tešiť na nádhernú slnečnú sálu s výhľadom na Dunaj, ktorá je dobre vykúrená a plná mäkkých podložiek, ktoré Lucka využíva k cvičeniu.

Tanečná škola má vlastný Dance Bar, kde si po hodine môžete dať skvelú kávu so zdravým dezertom a navštíviť náš detský kútik priamo pri tanečnej sále.

Viac informácií na www.riverparkdanceschool.sk

Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, budete zaradení do žrebovania o 3x 3 vstupy na Babywearing v Riverpark Dance School.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Výhercovia:

Danica Velebná

Daniela Floreková

Michaela Kováčová

 

Srdečne blahoželáme!