Súťažíme! Udržiavajte svoje vzťahy fit!

Súťažíme! Udržiavajte svoje vzťahy fit!

27.2.2017

Úprimný záujem, nenápadné okamihy, ktoré si i počas rušného dňa venujete s partnerom. To sú presne tie drobnosti, ktoré pomáhajú udržiavať vzťahy v dobre kondícii. Nemusí to byť vždy o dlhom rozhovore, či veľkých gestách. Aj mimovoľné pohladenie, či letmý úsmev často znamenajú veľmi veľa. Mamy, zvlášť tie čerstvé, to poznajú veľmi dobre. Prvé týždne bývajú veľmi náročné a tak práve tieto momenty pozornosti potešia ešte viac.

Príjemným prekvapením môže byť i prichystaný váš obľúbený nápoj na prechádzku v termohrnčeku... aby vás zahrial na tele i duši.  Termohrnček je totiž jedna z mála vecí, ktorá naozaj dokáže uľahčiť materskú dovolenku.

Jeden taký vytvorila herečka a dvojnásobná mama Kristína Farkašová pre všetky mamy, lebo #mamysunarocne a má to tak byť. Nerezový, ktorý v zime udrží nápoj teplý a v lete príjemne chladný. S uzatváraním, aby celý obsah nápoja ostal naozaj mame a nie plienkam či iným dobre nasiakavým veciam, ktoré v kočíku bežne nosíte. A áno ani obliaty potomok nie je žiaduca záležitosť - zvlášť v zime. Termohrnček bol vytvorený pre nápoj, ktorý podporuje dojčenie a je určený ženám vo všetkých fázach materstva – Gravimilk. Vďaka termohrnčeku môže byť poruke.

Vyhrajte s mama a ja balíček Gravimilk s tromi príchuťami (malina, čokoláda, vanilka), oranžovým termohrnčekom a sušienkami pre najmenších Sunárek.

Súťaž trvá do 7.3.2017. Odmeníme 3 súťažiace.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Výhercovia:

Katarína Barjaková

Renáta Némethová

Dominika Mareková

Srdečne blahoželáme!