Pozor, súťaž! Vyhrajte voľné vstupy a vyskúšajte si GRAVIDJOGU v Riverpark Dance School

Pozor, súťaž! Vyhrajte voľné vstupy a vyskúšajte si GRAVIDJOGU v Riverpark Dance School

6.3.2017

Tehotenstvo predstavuje v živote ženy veľmi špeciálne a vzrušujúce obdobie, počas ktorého dochádza k mnohým fyzickým, psychickým a hormonálnym zmenám. Vyžaduje si silu, vytrvalosť, flexibilitu, vnútorný pokoj, vyrovnanosť, uvoľnenie, intuíciu ale aj odovzdanie sa.

Veľmi vhodnou metódou prípravy na pôrod je GRAVID JOGA, ktorá umožňuje budúcej mamičke spoznať svoje telo a nasledovať svoju vnútornú intuíciu. Je zameraná na komplexnú fyzickú (otváranie panvy, práca s panvovým dnom, uvoľňovanie, posilňovanie, naťahovanie…) aj psychickú predpôrodnú prípravu (psychické uvoľnenie, nadviazanie spojenia s bábätkom, načerpanie energie…). Okrem toho získajú mamičky množstvo informácii ohladne rôznych polôh – či už na pôrod alebo na uľavenie od bolesti alebo napätia v rôznych častiach tela.

Gravidjoga je cvičenie šité na mieru budúcim mamičkám. Predstavuje cestu, ako sa počas celého tehotenstva udržať vo forme a ako si zachovať svoju vnútornú rovnováhu.

Pomáha posilňovať chrbticu, ktorá je počas tehotenstva značne zaťažovaná, eliminuje bolesti krížov, pomáha regulovať krvný tlak, zlepšuje krvný obeh, napomáha k správnemu tráveniu, pôsobí preventívne proti kŕčovým žilám, posilňuje telo a dodáva mu flexibilitu.

Zároveň má blahodarný účinok na psychiku budúcej mamičky aj na vývoj samotného bábätka. Súčasťou cvičenia sú aj rôzne dychové techniky - tzv. pranayama, kroré sú prípravou na samotný pôrod a relaxácia, ktorá pomáha k duševnej rovnováhe.

Mamičky, ktoré sa prihlásia na Gravidjogu,  prosíme informovať lektorku o týždni tehotenstva, v ktorom sa nachádzajú a celkovom zdravotnom stave. Vítané sú aj tie budúce mamičky, ktoré jogu doteraz ešte nikdy nevyskúšali.

Gravidjoga s lektorkou Katkou Jurenkovou v Riverpark Dance School na Dvořákovom nábreží v Bratislave, pravidelne pondelok o 11:10 hod. a štvrtok o 10:00 hod.

Všetky informácie a kompletnú ponuku nájdete na www.riverparkdanceschool.sk.

Súťaž trvá do 15.marca 2017. Troch vyžrebovaných odmeníme 5-vstupovou permanentkou.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.