Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

5.4.2023

Čo môžete vyhrať?

babylove mrkvová šťava, 500 ml
100 % bio mrkvová šťava má vďaka starostlivo vybraným ingredienciám v bio kvalite naozaj lahodnú chuť. Je bez pridaného cukru, bez obsahu konzervačných, farbiacich látok a aróm. Navyše, je bohatá na vitamíny A a C. Je vhodná pre dieťa od 5. mesiaca. 

babylove detské nožnice, 1 ks
Detské nožnice bez niklu sú nevyhnutnou súčasťou detskej výbavy. Umožňujú bezpečnú starostlivosť o malé detské nechty na rukách a nohách. Konce nožničiek sú kvôli bezpečnosti mierne zaoblené. Sú vyrobené zo starostlivo testovaných materiálov a sú antialergénne.

babylove nature detský olej, 250 ml
Detský olej s mandľovým olejom je ideálny na prirodzenú ochranu citlivej detskej pokožky dieťatka. Zloženie bez parfumácie na báze organického extraktu zo sedmokrásky obsahuje až 97 % zložiek prírodného pôvodu. Vysokokvalitný olej poskytuje bohatú starostlivosť a dodáva pokožke vlhkosť. Olej sa môže použiť aj ako prísada do kúpeľa alebo na upokojujúcu masáž dieťatka. 

Balea balzam na vlasy, 300 ml
Receptúra bez obsahu silikónov vlasy posilní a vďaka ošetrujúcemu komplexu Perfect-Shine s vitamínom B3 a provitamínom B5 ich zanechá pružné a lesklé a zároveň ich vyživí. Vlasy tak získajú lesk a hebkosť a budú krásne voňať očarujúcou vôňou plumérie. Matné vlasy bez lesku tak opäť získajú zdravú kondíciu a oslnivý vzhľad.

Balea šampón na vlasy, 300 ml
Šampón pre objem vlasov predstavuje intenzívnu starostlivosť pre jemné a riedke vlasy. Vďaka špeciálnej receptúre získajú vlasy maximálny objem a lesk od korienkov až po končeky. Šetrne a efektívne čistí a posilňuje štruktúru vlasov, pričom rešpektuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy. Jemné zloženie s komplexom vitamínu B3 a B5 vlasy hydratuje a zanecháva ich dokonale pružné. Zaistí krásne zdravé vlasy s dlhotrvajúcim objemom. 

súťaž dm drogerie markt

Súťažná otázka: 

Ako sa volá aplikácia, vďaka ktorej je nakupovanie v dm jednoduché, rýchle a pohodlné?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov  od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Beáta C, Pezinok, Daniela S. Považská Bystrica, Oľga M. Modra