dm drogerie markt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

27.3.2023

Čo môžete vyhrať?

babylove ryžové chlebíčky, 35 g
Detské bio chlebíčky s príchuťou jablko a karotka sú skutočnou pochúťkou. Sú ideálne ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami, na doma aj na cesty. Kvalitné organické ingrediencie bez prídavku cukru a soli sú vhodné pre vaše deti už od ukončeného 7. mesiaca. Sú z prirodzene bezgluténových surovín. Ich tvar a veľkosť presne sadne do malých detských rúk, a tak napomáhajú rozvíjať aj jemnú motoriku dieťaťa. 

babylove bio osviežujúci nápoj, 330 ml
Bio osviežujúci nápoj s neperlivou vodou s príchuťou jablko a lesné plody je pripravený na báze prírodnej neperlivej minerálnej vody. Ovocný podiel je 40 %, vďaka čomu chutí sladko a osviežujúco. Všetky prísady v nápoji sú z kontrolovaného BIO poľnohospodárstva. Detský nápoj bez pridania cukru sa môže servírovať ako hotový nápoj. 

Balea natural beauty olejový píling, 300 g
Bohatý olejový píling s bio mandľovým olejom a soľou z Mŕtveho mora rozmazná pokožku tela. Organický mandľový olej a soľ z Mŕtveho mora zbavujú pokožku odumretých buniek kože a vyživujú ju tak, aby bola jemná a pružná. Vegánska receptúra sa postará o to, aby pokožka zostala ošetrená, vláčna a zrevitalizovaná. Až 91 % použitých zložiek olejového pílingu má prírodný pôvod. 

Balea telové mlieko, 400 ml
Pevná a pružná pokožka už po 2 týždňoch? To hravo zvládne spevňujúce telové mlieko Q10 s vitamínom C! Hodnotná formula s koenzýmom Q10 a vitamínom C zjemní pokožku a zabezpečí jej elasticitu. Navyše, poteší vás aj jeho krásna svieža vôňa.

Saubär detská umývacia pena, 250 ml
Detská umývacia pena spoľahlivo umyje ruky a pokožku vášho dieťaťa. Extra jemné zloženie s jemnými čistiacimi substanciami a pantenolom šetrne čistí a ošetruje pokožku bez vysušovania. Vďaka jemnému zloženiu bez obsahu parfumu a farbiacich látok je ideálna na každodenné použitie. Penové mydlo je obzvlášť šetrné k pokožke a zodpovedá potrebám jemnej detskej pokožky. 

babylove vlhčené utierky, 20 ks
Vlhčené utierky s 99 % vody sú vhodné pre vaše dieťatko už od narodenia. Jemne čistia plienkovú oblasť a sú tiež vhodné na ruky, tvár i telo. Vlhčené utierky s neutrálnym pH voči pokožke majú veľmi dobrú znášanlivosť s pokožkou, sú vhodné aj pre citlivú a na alergie náchylnú detskú pokožku. Neobsahujú žiadne parfumy, farbivá, silikóny ani alkohol. Sú vyrobené z obnoviteľných surovín a 100 % biologicky odbúrateľné.

dm drogerie markt

Súťažná otázka: 

Koľké narodeniny oslavuje náš dm e-shop?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

 Linda F. Svätý Jur, Veronika M. Tesáre, Veronika H. Šaľa Veča