Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Prechod na ďalšiu etapu

    , Autor: Lady J

    Dobrý chcem sa spýtať ako dlho asi trvá fáza plazenia a “hojdania” sa na štyroch než dieťa prejde na ďalšiu fázu naor. že si sadne ? Viem, ze je to individuálne, ale musí existovať nejaký priemer. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Posadiť by sa mal okolo deviateho mesiaca , vtedy y už mal aj loziť. Pravdou je, že niektoré deti nelozia. Či je to porucha alebo len iný spôsob vzpriamovania, musí posúdiť lekár, ktorý dieťa pozná,