Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Stikutka

    , Autor: Terezka040418

    Dobry den,
    chcela by som sa poradit ohladom stikutky,ktoru ma moja dcera zakazdym ked sa trosku viac zasmeje. Ma 15 mesiacov. Je to nieco co casom prejde,alebo je nutne navstivit lekara?
    Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Odpovedal som. Možno ešte upresním, že ak je štikútka naozaj aj pri miernom smiechu a býva to často aj niekoľkokrát denne, pravdepodobne by som konzultovala vášho lekára.