Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • pasenie barankov

    , Autor:

    dobry den. prosim vas chcem sa spytat ohladom tzv. pasenia barankov....posledne dni moj maly pri tom trasie hlavkou, akoby nevladal, tak ako niektory starý ludia. do bokov....neviete preco? dakujem mame 10 tyzdnov

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pravdepodobne zistil, že keď hlavičku zodvihne, vie s ňou spraviť aj iný pohyb. Vývoj pokročil a ovláda pohyb hlavou. Je to jedno možné vysvetlenie, samozrejme, som tento pohyb nevidela a hľadám vysvetlenie javu len na základe vášho popisu. V každom prípade vás čaká vyšetrenie v poradni iste v najbližšom čase, tak na tento jav upozornite lekára.