Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kapucínka

    , Autor: Mice169

    Dobrý deň p.doktorka. V poslednej dobe sa často stretávam so vychvaľovaním Kapucínky ( tinktúra, kvapky...) Ako každá mamička chcem aj ja pre syna niečo prírodné na posilnenie imunity počas tohto chorľavého obdobia. Je skutočne taká dobrá? Od koľkých rokov ju odporúčate deťom? Ako dlho sa môže užívať? Vďaka za váš názor.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Vôbec s tým nemám skúsenosti, nepoznám žiadne štúdie o účinkoch kapucínky a určite by som s ňou neexperimentovala. A už vôbec nie vo forme tinktúry a vôbec nie u dieťaťa do jedného roka.!!!!Na internete zistíte všeličo, ale nemusí to byť pravda ani dobré pre dieťa.