Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zápal obliciek

    , Autor: Zuzil

    Dobrý deň ,maly ako trojmesačný prekonal zápal obliciek teraz má pól roka môžem podávať brusnicovy sirup z lekárne.avsak neviem ktorý jeden je od roku a druhý od pól roka avsak ten od pól roka je vraj silnejší ...urinal od roka a uroval mega brusnica od pól roka

    Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Keď teraz nemá žiadne príznaky zápalu obličiek, nie je chorý, nie je potrebné žiaden brusnicový sirup podávať.