Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Choroba u 2 mesačného bábätka

    , Autor: Veverkaveri

    Dobry večer prosim o radu,synovi 2 mesacnemu začali pred týždňom a pol ist zelene sopliky,bral pamycon,sinupret,detsky nasivin,samozrejme pravidelne som noštek precistovala libenarom, odsavala,zvlhcovala vzduch.Pomohlo to na chvíľku no od vcera ma zase sopliky,chrci,nasivin uz davat nemozem lebo ho bral tyzden.Velmi tazko sa sopliky odsavaju.Mam momentálne physiomer baby,davam sinupret,odsavam,zvlhčujem.Večer mal zvýšenú teplotu 37,4 nieje to vela ale je to male babo.Prosim poraďte co by mu ešte mohlo pomôcť.Bojim sa aby mu to nestieklo na priedušky.Dakujem za radu.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môžete mu pridať viatamin C kvapky tri kvapky denne, nasivin môžete dať na noc zvlhčiť aj prostredie v byte. Vzhľadom na to, že je dieťatko malé treba konzultovať jeho lekára, hlavne ak by mal teplotu.