Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Hrčka na predlakti

    , Autor: hirjakova-monika

    Dobrý večer pani doktorka,môj synček sa narodil sekciou 3.7.2019 .Dnes pri kúpaní som mu objavila v oblasti predlaktia,skoro vedľa kosti mäkšiu hrčku.Mam pocit že je pohyblivá.Velmi Maťo vystrašilo,keďže na druhej rucke to nema.Neviete mi prosím poradiť o čo by mohlo ísť?Mám sa obávať.?Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neveim aká veľká je tá hrčka,
    Iste pôjdete najneskôr o dva týždne do poradne, odporúčam upozorniť na hrčku detského lkeára.
    Ak by sa náhle zväčšovala, menila sa koža nadňou, dieťatko by malo bolesti, treba vyhľadať lekára hne´d.