Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zelená stolica

    , Autor: Evanja

    Dobrý deň pani doktorka, mám 3 mesačného synčeka, je na MM aj na UM (beba sensitive). Dnes mal tmavozelenú stolicu, konzistencia stolice sa nezmenila. Doteraz mával žlto-hnedú, tak som v šoku, z coho to môže byt. Ciká pekne aj papá, vyzerá byt spokojný. Mám sa obávať? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nie je dôvod na obavu, stolica detí aj jej farba sa môže meniť. Pokiaľ nemá problémy, nie je dôvod na obavy.