• tehotenstvo

    dobry den pan doktor posledna menzes 18.4 k doktorke idem 12.6 a chcem sa spytat či uz bude vidno akcia srdiečka a mam otazku či by sa uz dal spravit test na pohlavie babygen z krvi? a neviete mi povedat cenu pribliznu? :) moja dr ma svoju anbulanciu a videla som ze sa to pohybuje od 80-120€ vdaka

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať na 14. deň meškajúcej menštruácie, takže ste si ho realizovali veľmi skoro. Podľa mňa ešte nebude vitálne tehotenstvo jednoznačne potvrdené. Rovnako tak teraz nemá zmysel realizovať Babygen test. Ten sa realizuje najskôr od ukončeného 10. týždňa tehotenstva. Cena sa pohybuje okolo 100 - 120€ v závislosti od laboratória.