• Pohlavie plodu podľa krvi

    , Autor: Marci12

    Dobrý deň,

    minulý rok som 2x potratila v marci a v septembri. Pohlavie sme nevedeli, nakoľko v marci došlo k potratu v 9tt a v septembri sa jednalo o anembryomolu v 8tt.

    Teraz som tehotná opäť a dávala som si robiť Nifty testy, kde vyšlo, že pohlavie je mužské.

    Je prosím Vás v tomto prípade iste, ze sa jedna o chlapca alebo môže zostať v mojej krvi chromozon y aj z predchádzajúcich tehotenstiev, ktoré skončili potratom?

    Ďakujem

    Dobrý deň, áno, budete mať chlapca. Ak ste však už dvakrát za sebou potratili, je vhodné u Vás realizovať hematologické a endokrinologické vyšetrenie, či príčina potratov nebola spôsobená napríklad trombofílnym stavom, či endokrinopatiou. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, výsledky vyšetrení, nálezy, ani okolnosti, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.