• Čistiace prostriedky

    , Autor: Maty134

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať, či môže používanie čistiacich prostriedkov ako Savo, domestos, fixinela počas tehotenstva ublížiť bábätku a hlavne v prvom trimestri, čo môžu spôsobiť môže ísť aj o razstep pery? Ďakujem vám

    Dobrý deň, bežné a štandardné používanie čistiacich prostriedkov za predpokladu ich správneho používania nemá vplyv na tehotenstvo.