• prietoky 31tt

    , Autor: Dia124

    Dobrý deň, rada by som sa opýtala na Váš názor, ohľadne nameraných hodnôt podľa Dr. hraničnych hodnôt prietokov v 30tt+5. Babo má 1660g. Doporučené kontrolné prietoky. Ďakujem vopred za Vašu odpoveď, či je dôvod na obavy.
    art. umbilic: RI 0.73, PI 1.3, S/D 3.85
    a.c.m RI 0,89, PI 2.13

    Dobrý deň, hodnoty prietokov v pupočníkovej cieve, v cieve v mozgu, ako aj pomer týchto prietokov je v norme. Rovnako tak je primeraná aj odhadovaná hmotnosť plodu. Nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní ošetrujúcich lekárov.