• Pohyby

    , Autor: Lilly123

    Dobrý deň chcem sa spýtať som v 25tt a nejaké dni dnes prvý deň cítim pohyby dieťatka slabšie je to normálne ? Ešte včera som ho cítila ako rybička , už som o jedno dieťatko prišla v 36tt musela som ho odrodit mŕtve udusil sa okolo šnúry najbližšiu kontrolu u svojho dr mám 9.11.

    Dobrý deň, pohyby plodu v 25. týždni tehotenstva nemusia byť citeľné každý deň a môžu mať charakter žblnkotania, ale už aj zreteľných pohybov. Je to individuálne. Odsledujte si to. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení, ako aj USG nálezy v poriadku, podľa mňa sa nemusíte obávať. Pri nejasnotiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.