• Vypadavanie vlasou počas dojčenia

    , Autor: Veronikam

    Dobry deň som dojčiaca matka a zacali mi brutalne vypadavat vlasy zacala som brat tabletky donna hair forte lebo viem ze tieto možu aj dojčiace ženy . Ale chcela by som vyskusat Aj biohar max pre huste vlasy ale neviem ci je to vhodne pri dojčeni nikde to nieje pisane :) prosim poradte mi :)
    Za odpoved vopred dakujem :)

    Dobrý deň, Biohar užívať môžete, prípravok sa aplikuje len z vonku. Odporúčam vyváženú stravu obsahujúcu vitamíny A, B, E, horčík, vápnik, zinok a železo. Neumývajte si vlasy denne, aj keď budú mastnejšie. Popôrodnému vypadávaniu vlasov úplne nezabránite. Skúsiť môžte ešte kokosový, olivový, argánový či mandľový olej, ktorý votriete do vlasov a po krátkom pôsobení zmyjete.