• Bolo by moje tehotenstvo rizikove?

    , Autor: mimanr

    Dobry den, mam 32 rokov, jedno stvorrocne dieta, rodene sekciou. Pocas tehotenstva som mala trpnutie bruska. Maly mal Apgar 10, ma syndrom drazdiveho creva (zdedil) a je hyperaktivny. Ja som alergicka (silna alergia na prachove roztoce a zacinaju sa mi objavovat ekzemy). Posledny rok byvam zahlienena. Mam lahky prolaps mitralnej chlopne. S manzelom mame odlisne Rh. Ja som B-, manzel O+. Prve dieta ma krvnu skupinu po mne. Chcela by som sa informovat, ci pri danej anamneze by bolo dalsie tehotenstvo (tento rok) rizikove (moja rodina si to mysli a zneistilo ma to), pripadne na co si mam dat pozor. Dakujem a prajem pekny den.

    Dobrý deň,
    doporučil túto otázku prehodnotiť s vaším obvodným gynekológom, prípadne konzultácie s alergológom a pod....
    krvná skupina nie je prekážkou
    a ak ste prvé teh. mala bez ťažkostí, nevidím nejakú zásadnú prekážku, orientačne
    s pozdravom