• zápal žíl

    , Autor: ani

    Dobrý deň! Najprv sa chcem poďakovať za Vašu odpoveď, k predchádzajúcej otázke. Teraz by som sa však chcela opýtať znova, som v 31+7 tt. a dmám krčové žili takmer celé tehu. nosím vysoké kompresívne pančuchy a užívam detralex 2 tabl., aj napriek tomu som teraz dostala zála žily, bola som na vyšetreniach tak mi našťastie zistili že je to len povrchový zápal ale mám vysoké d dímeri a tak si musím pichať fraxiparín, no moja otázka je skôr spojená s tým, že či si môžem prikladať na tú zapálenu žilu višnievskeho masť tú mi dala moja obvodná lekárka keď som prišla s problémom a nikde sa neviem dočítať či ju vôbec môžem používať, či sa nemôže bábätku niečo stať, dokonca mám pocit akoby sa teraz po tých dvoch dňoch trochu menej hýbalo , či to nemôže byť spojené s tým zápalom či to nemohlo mať vplyv aj na neho teda ten zápal? Možno si to len namýšlam alebo sa príliš pozorujem do poradne idem až o týždeň , tak sa pre istotu radšej pýtam. Ďakujem

    Dobrý deň,
    spomínaná masť pri lokálnom použití by nemala škodiť. Čo sa týka pohybov ak ich pociťuje menej alebo sú dni keď dieťatko necítite vôbec je nutné ísť k lekárovi aj skôr.