• kratky krcok

    , Autor: zuziku

    Dobry den, dakujem vam velmi pekne za predoslu odpoved, no neodpovedali ste mi na prvu cast mojej otazky:
    Som v 22.tt, robili mi serklaz, lebo krcok meral len 22mm, po zakroku dr vravela, ze nevidela, zeby to bolo otvorene, len to vnutro. Myslite si, ze sa da taka tehotnost udrzat?Mali ste uz taky pripad?
    Este chcem napisat, ze ma obcas bolia krize a podbrusko, som to vravela, ale pri vysetreniach nic nezistili a vraj to moze byt roztahovanim - uz mam dve deti a potrat v 17tt - takze to suvisi aj s tym vraj....Este pre doplnenie, pred 3,5tyzdnom som absolvovala aj amniocentezu. Prosim , napiste mi vas nazor. Dakujem vam velmi pekne.

    Dobrý deň,
    práve preto aby sa takáto tehotnosť "udržala" tak vám bola urobená serkláž. Ak by to bolo beznádejné a vopred stratené tak nikto serkláž nebude robiť. preto je odpoveď jednozn&čná, áno dá sa takáto tehotnosť udržať až do termínu pôrodu. Doprajte si kľudový režim, oddychujte a pacientkám ako vy odporúčame denné užívanie magnézia. (3x denne 500 mg). Držím palce!