• hnedý výtok

    , Autor: balluka

    Dobrý deň, chela by som sa spýtať čo znamená keď mám na prelome 6 a 7 týždňa taký bledo hnedý výtok, nie je vška neustalý, len tak 1x max 2x do dňa nájdem na intimke taký hnedý fliačik. inak žiadne iné ťažkosti nemám. mala by som podľa Vás vyhľadať svojho lekára? ďakujem

    Dobrý deň,
    krvácanie vo včasných fázach gravidity je bežné, nemusí byť žiadny problém,no môže byť prvým príznakom začínajúceho potratu. Vami spomínaná intenzita je však zanedbateľná, preto sa nemusíte obávať. Ak by sa intenzita krvácania alebo farba menili je nutné vyhľadať lekára.