• Neistota

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať a poradiť.
    Už asi 2 – 3 týždne mam bolesti brucha (Niekedy mám kŕče v pod brušku inokedy ma boli brucho ale je to len slabá bolesť a alebo skôr čudný pocit ešte som to nikdy nemala) a z ničoho nič som viac krát vracala, proste ma nič nebolelo brucho ani nič len ma začalo napínať . Menštruácia mi meškala asi týždeň ale mala som ju úplne normálnu . Mám zväčšené prsia a som stále unavená chce sa mi spať. Robila som si tehotenské test y ale vyšli negatívne . Môžem byť tehotná ? Ako mám pokračovať mám ísť doktorovi alebo ešte počkať ? Ďakujem za odpoveď,
    Pekný deň.

    Dobrý deň,
    pocity, ktoré popisujete sú naozaj identické s tými, ktoré pociťujú ženy vo včasnej fáze tehotenstva. Tehotenský test ešte nemusel byť dobre citlivý, môžete si ho zopakovať s odstupom niekoľkých dní, prípadne navštíviť lekára a dajte si vyštriť tehotenstvo z krvi.