• Trpnutie

    , Autor: anet2292

    Dobry den maam taky maly problem :D Som v 19tt a uz davnejsie my zacala trpnut lava noha teda stehno iba ked lezim uz neviem ako si mam lahnut lebo ma to aj boli ... A bojim sa aby to nebolo nieco vazne,na poradnu idem az 21 decembra ..Dakujem

    Dobrý deň,
    pravdepodne nepôjde o nič vážne, je možné, že by to vyriešili magneziové tabletky, ak by však bolesť a tŕpnutie neprechádzali je potrebné vyhľadať neurológa.