• Bolestivé miesto na prsníku po zatlačení.

    Dobrý deň Pán doktor, v Januári ma začalo bolieť miesto na pravom prsníku hore na strane pazuchy ako keby po kostici zo zlej podprsenky. Bola som na konci Januára na sone ale nič nenašli. Potom to prešlo a teraz v Máji som to zas začala cítiť. Je to bolesť fakt na malom mieste len ten prvy dotyk po stlačení zaboli, alebo to občas cítim trocha pri pohybe. Pociťujem to už 3 týždeň a teraz som zistila na základe testov že som asi tehotná. Môže ísť prosím Vás o niečo vážne? Ďakujem.

    Dobrý deň, nemusí sa jednať o nič vážne. Môže sa jednať iba o nalievanie a zväčšovanie prsníkov vplyvom tehotenských zmien. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás vie eventuálne odoslať do mamárneho centra.