• Bolesť

    dobrý deň, už 3 dni po prvom pohlavnom styku (chránenom) mam tlak a bolesť v podbrušku občas kŕče. Je to v poriadku?

    Dobrý deň, pobolievanie podbruška, najmä po stranách, sa môže po styku vyskytovať. Nemala by však byť extrémne silná. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.