• ovulácia

    Dobrý deň prajem. Potrebovala by som sa opýtať. Prečítala som snáď už všetky diskusie na stránke no neviem si poradiť. S partnerom sme mali sex v sobotu, použili sme ochranu - prezervatív a pokiaľ viem tak roztrhnutý alebo prasknutý nebol, čiže dúfam že ochrana nezlyhala. Vzhľadom na moj nepravidelný cyklus neviem presne kedy májm plodné dni a teda ovuláciu, ale vďaka kalkulačky to vychádza na 13-14-15.6. Dneska mám ale jemné pichanie v podbrušku. Chcem sa len uistiť, či to môže byť spojené s prichádzajúcou ovuláciou. Alebo čí sa zvyknú prejavovať príznaky tehotenstva takto skoro, aj keď sme boli chránení. Dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň, ak ste mali chránený pohlavný styk a nedošlo k poškodeniu, či prasknutiu kondómu, aj keby bol styk počas plodných dní, boli ste chránená a tehotná nebudete. Nemusíte sa obávať.