• Príznaky tehotenstva

    , Autor: Claudia0001

    Dobrý deň chcem sa opýtať 9 dni po pohlavnom styku som mala 3 dni spinenie...a už týždeň po styku som cítila nevoľnosť ...som určite tehotná ? Môžu to byt príznaky aj niečoho iného ..na prsnikoch nepocitujem ziadne zmeny ...Styk sme mali 8.6.2019 (pretrhol sa nám prezervativ)
    Menstruacia mi má prísť o 7
    Zisti gynekológ už či som tehotná? Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, vyčkajte nasledujúcu menštruáciu, pri meškaní menštruácie dva týždne si urobte tehotenský test. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva akomsi v prípade ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.