• Bolesť v podbrušku a hnedý výtok

    , Autor: Aďkaa566

    Dobrý deň! Chcem sa opýtať nedávno som mala s priateľom nechránený styk, ale neurobil sa do mňa. Nemala som ani plodné dni. Menštruácia mi prišla a všetko prebiehalo v poriadku. Teraz (5 dni po menštruácii) ale pociťujem menšie bolesti v podbrušku a jeden deň som si všimla hnedý výtok, nijaké iné príznaky tehotenstva nemám. Myslíte že môže ísť o tehotenstvo?

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo nedá jednoznačne vylúčiť. Ak sa Vám však dostavila menštruácia, okolnosti nenasvedčujú tomu, že by ste mali byť tehotná. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pre jednoznačné vylúčenie tehotenstva, ako aj pri pretrvávaní ťažkostí, či v prípade nejasností, navštívte Vášho obvodného gynekológa.