• pregnyl

    , Autor: brosmanka

    Dobry vecer...ja by som sa chcela spytat ze ci nevadi ked mi pichla moja pani doktorka pregnyl a mi predpisala glukofage ze ci ich mam brat alebo nie...lebo to su tabletky pre diapetykov nie? dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    oba lieky môžete užívať spolu. Ide o lieky, kltoré sa užívajú v prípade poruchy glukozovej tolerancie ( porucha metabolizmu cukrov) čo je často súčaťou syndrómu polycystickýczh vaječníkov.