• vysoke CRP počas tehotenstva

    Dobrý deň. Som v 25 týždni tehotenstva včera som bola na pohotovosti pretože som mala vysoký pulz- 144 a teplotu 38.3. poslali ma na interné a tam mi robili EKG/ samozrejme že bolo aj tam zvýšene no pripísali to teplote. podali liek a dali infúziu potom sa to ukludnilo. tam mi vzali aj odbery a zistili že mam hraničný počet draslíka / 3.5/, znížene trombocity/ 115/ a CRP som mala /61,51/. boli ma hrlo som nachladená a aj slaba z tej choroby. dnes mi nasadili Zinnat 500 mg. chc ela by som vedieť či to všetko može nejak uškodiť babatku inak výsledky ohľadom babatka boli stále dobre. ďakujem za odpoed.

    Dobrý deň,
    tak žiadne ochorenie a s ním spojená nevyhnutná liečba tehotenstvu a plodu neprospievajú, na druhej strane však dieťatko nie je bezprostredne ohrozené. Dôležité je, že sa preliečite.