• Nízka sliznica maternice

    , Autor: miroslava88

    Dobrý deň, po kyrete mi nerastie sliznica maternici. Na kontrole tesne pre očakávanou menštruáciou bola iba 2mm.Mam tento problém už 10 mesiacov, menštruácia je iba slabé špinenie raz za deň asi dva dni. Chcem sa spýtať doktor mi predpísal femoston 2 na naštartovanie rastu sliznice. Bojím sa ho brať keď som si prečítala pribalovy leták ohľadom rakoviny. Mám 33 rokov, chcela by som ešte deti. Prírodné lieky nezaberajú. Čo by ste mi odporučil vy? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, ak nemáte žiadne iné ťažkosti, nevidím dôvod, prečo by ste sa nemali pokúšať otehotnieť. Ak by sa Vám nedarilo otehotnieť počas najbližších 6 mesiacov, aj za predpokladu pravidelného nechráneného pohlavného styku 2 - 3 krát týždenne, bude vhodné to ďalej riešiť. Pri nejasnostiach sa nebojte kontaktovať Vášho obvodného gynekológa.