• Myóm na maternici

    , Autor: Trish23

    Dobrý deň pán doktor,
    čaká ma operácia - odstránenie myómu v nemocnici Agel v Šaci a chcela by som sa informovať, aká je priemerná dĺžka hospitalizácie pri laparoskopickej operácii. Myom má rozmer 31x30 mm. Mám 11 mesačného syna, ktorého kojím a dilemmu, či je nutné ho odstaviť alebo je možnosť nejakým spôsobom pokračovať v kojení. Ďakujem za Vašu odpoveď.

    Dobrý deň, ak sa budete cíti dobre a priebeh hospitalizácie bude bez komplikácií, štandardná dĺžka hospitalizácie sú 4 pooperačné dni. Nie je potrebné laktáciu zastavovať, prsníky si budete odstriekavať.