• Konízacia krčka frakcizovana kyret

    , Autor: Michien

    Dobrý večer pán doktor, píšem prvý krát,som po konizacii krčka dva týždne,volal mi gynekológ o výsledku histologie,ťažká dyzplazia ,že všetko zle dali preč,a odporúča očkovania mňa i manžela, kontrolu mi dal o 3 mesiace, prosím vás poraďte o hladom tej dyzplazie, mám 34rdety nemáme.

    Dobrý deň, ťažká dyspázia bola dôvodom na realizáciu konizácie. Ak boli okraje vyrezaného tkaniva v poriadku, odstránilo sa všetko. Očkovanie Gardasil 9 odporúčam aj ja.