• Výtok z bradaviek

    , Autor: abeceda

    Dobrý vecer, dlhšie má pobolieva ľavý prsník, u gynekológa som bola v októbri, nič nenahmatal, následne vtedy som absolvovala sono prsníkov a všetko v poriadku. No bolesť pociťujem stále, a dnes som po stlačení oboch bradaviek spozorovala vytok z oboch, má takú nie bielu ale velmi jemne zelenkavu(hnedú) farbu, bolo to pár malinkych kvapiek,.mám s tým ísť znovu k lekárke alebo je to normálne? Výtok bol len po stlačení, nikdy predtým som nezaznamenala nejaké škvrny na spodnom prádle . Nekojím viac ako 4 roky, užívam HAK krúžok. Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Určite odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás prípadne odošle do mamárneho centra.