• Sekret

    , Autor: barbora-15

    Dobry den, ked pošva produkuje väčšie množstvo sekretu a dost ma to obtazuje, da sa s tym nieco robit? Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste takýto problém predtým nemali, navštívte Vášho obvodného gynekológa, môže sa jednať aj o patologický výtok, ktorý treba preliečiť. Takto tak Vám k tomu objektívne neviem vyjadriť. Pošva však aj za normálnych okolností produkuje sekrét, ktorého množstvo závisí aj na fáze menštruačného cyklu.