• Bolesť v podbrušku a na pravej strane.

    , Autor: ivanasaymond

    Dobrý deň.Už mesiac mám problémy s bolesťou v podbrušku a na pravej strane.Bolesť je skôr tupá ale častejšie ma tam akoby zapichá.Až sa zľaknem.Cítim tam tlak a takú ťažobu.Lekára som navštívila,robili mi vytery ale neukazali nič.Tiež mi brali moč a tak isto vsetko v poriadku.Už cakal len na scan.Som v Anglicku a je tu to trošku zdlhavejšie.Ďakujem.

    Dobrý deň, dôležité je aj USG vyšetrenie, ako aj vyšetrenie krvi. Výter z pošvy a vyšetrenie moča nemusí ukázať napríklad cystu na vaječníku.