• Vyrastok pri posve

    , Autor: odbornik6

    Dobry den.
    Chcem sa opytat.
    Pred deviatimi mesiacmi som rodila - spontanne. Bola som aj sita. Asi pred mesiacom sa mi po stolici vytvoril vyrastok, vo vchode do posvy, na konci, blizsie ku konecniku. Bol dost velky, po par dnoch sa zmensil, ale je stale tam. Okolo neho je dost hlienu, ale to som pripisovala prirodzenemu hlienu, neviem ci vyteka z neho. Neboli, je pohyblivy, nestipe, nesvrbi, vytok nemam. Nic, iba je tam. Co to moze byt? A co s nim?
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    môže ísť aj o hemoroidy, na diaľku sa to nedá vyriešiť preto navštívte lekára, či je nutná chirurgická korekcia.