• magneticka rezonancia

    , Autor: odbornik6

    Dobry den. Uz niekolko mesiacov mam problem s nepravidelnym spinenim a vytokami. Niekedy bolesti brucha. Moj doktor na nic neprisiel tak som sa objednala na mag. rezonanciu. Teraz rozmyslam ci na nej mozu zistit aj zapal a podobne... ci to vobec bude na nieco dobre.

    Dobrý deň,
    v prípade špinenia bez organickej príčiny (to znamená polyp na maternici, myomatózna maternica či cysty na vaječníku) nepredpokladám, že by v tomto prípade bola magnetická rezonancia potrebná. Veľmi pravdepodobne ide skôr o hormonálnu poruchu, ktorú MR vyšetrenie neobjasní.