• Oddialenie menštruácie s antikoncepciou

    , Autor: Anjelka

    Dobrý deň prečítala som si že keď budem pokračovať s bránim antikoncepcie aj po 7 dnovej pauze takže pokračujem 42 dní s tabletkami tak nebudem mať menzes je to pravda? A potom po dovŕšení 42 dní mám mať 7 dňov pauzu alebo 1

    Dobrý deň, ak potrebujete oddialiť krvácanie z vysadenia, ku ktorému dochádza štandardne počas sedemdňovej pauzy tak, že budete užívať kontinuálne dva blistre a až následne si urobíte sedemdňovú pauzu, áno, dá sa postupovať aj takto. Je však možné, že počas užívania tabliet druhého blistra môže dôjsť ku špineniu.