• Zabudnutá tableta

    , Autor: HPatka

    Dobrý deň užívam Levonile a v prvý týždeň som zabudla užiť tabletu až za nejakých 14 hodín som si na ňu spomenula. A 3 dní pred tým som mala styk. Mam ísť k doktorovi. Keď nechcem ešte otehotnieť.
    Ďakujem za radu

    Dobrý deň, ak ste dovtedy užívali tabletky pravidelne, tehotenstvo je nepravdepodobné. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie, 7 dní od zabudnutia tabletky navyše používajte aj kondóm.