Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
6,358 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

  • Antikoncepcia a menštruacia

    , Autor: Karolina123

    Zdravím mam teraz 7 dňovu pauzu a chcem sa spýtať vždy mam poslednú tabletku v piatok a menštruácia príde v utorok ale teraz prišla v pondelok a iná vždy mám najskôr hnedý výtok a až potom krv a teraz hneď krv. mám sa obávať alebo to je normálne? Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je to úplne normálne, nemusíte sa obávať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

Podobné otázky

  • Antikoncepcia a menstruacia

    , Autor: Nejtly_

    Dobrý deň, chcela som sa spýtať či ma antikoncepcia nejaký vplyv na menštruáciu (napr. upravenie menštruácie z nepravidelnej na pravidelnú). Mám 15r. a menštruáciu mám od 11r. Menstruacia mi stačí ako sa jej zapáči. Nepoznáte nejaké rady ako upraviť menštruáciu? Mám menštruáciu niekedy po 8 týždňoch niekedy 6 niekedy 4 je to všelijaké.... vopred dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

    Dobrý deň, áno, hormonálna antikoncepcia má vplyv na menštruačný cyklus, ale aj vzhľadom na Váš vek by som určite navštívil obvodného gynekológa.

  • antikoncepcia a menštruácia

    , Autor: mia

    Dobrý deň pani doktorka, chcem sa spýtať, už pol roka beriem aktikoncepciu Mistra a zatial menštruácia chodila na čas a bola slabá, teraz mi prišla o 2 dni skôr a je silnejšia. Je to v poriadku? HAK je stále účinná? Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

    Dobrý deň,
    drobné zmeny v rámci užívania nastať môžu, ale skôr v zmysle špinenia , nie silného krvácania, samozrejme za situácie, že užívate správne a načas
    ak by sa situácia opakovala v ďalšom cykle balenia, skúste to skonzultovať s vaším lekárom , prípadne vám zmení preparát
    s pozdravom