• Odtok plodovej vody

    Dobry den,pan profesor. V poslednej dobe rano vzdy po vymoceni sa mi objavi silny vodovy vytok,az mam uplne mokre spodne pradlo. Moc to nie je. Obavala som sa ci to nie je plodova voda ale ta by odtekala stale nie? Nielen rano. Pocas dna sa mi nic take nedeje,vytok mam klasicky biely. Dakujem

    Dobrý deň,
    odtok plodovej vody je málo pravdepodobný, ale bez vyšetrenia sa nedá zistiť pôvod výtoku. Je možné, že sa Vám v noci nahromadí v pošve sekrét a ráno keď vstanete je hojnejší. Ale pre istotu si ráno dajte vložku a keď bude nasiaknutá, navštívte svojho lekára.