• Genitalny herpes

    Dobrý večer pán doktor, pri pošve sami urobil malý pľuzgier myslim že sa to volá genitalny herpes občas ma svrbi som v 22 tyždny a mám obavy o babetko myslite ze to zmizne samo alebo mam navštíviť svojho gynekológa?

    Dobrý deň,
    ak to máte opakovane, tak by sa naozaj mohlo jednať o genitálny herpes, ak máte prvý krát takýto výsev na vulve, tak je to málopravdepodobné. Bolo by dobré to odlíšiť, pretože ak trpíte herpesom opakovane, mala by ste v poslednom mesiaci brať lieky proti výsevu.