• Krvacanie

    , Autor: Janik81

    Dobrý deň , chcem sa vás opýtať . Som 27+6 a vcera som bola okolo siestej v sprche holila sa tam dole . Na nohaviciach som sk našla takú jednu malu bodku nerieisila skm to . Potom okolo jednej v noci šla som na wc utrela na tosletaku bol moc a vedľa také tri červené bodky , potom som utrela zas a už bol ten papier červený , tak som sa kukla dole a priložila papier na tie pysky či ako a nasiakol krvou čože to boooo asi z tamad lebo videla som že tamto mi krváca a je tam taká vyrážka ak by to bolo priamo z maternice tak by to bolo po jedným utreti hneď alebo by mi to asi zanechalo nejakú stopu na gatach, ja som si to ešte skontrololovala a nemala sim žiadnu stopu krvi teda ak sa nemýlim . Brucho ma neboli a neopakovalo sa nič . Ja osobne sim neidla na pohotovosť keďže to pravdepodobne z vsguny nebolo nato si dávam pozor a kontrolujem a myslím že takto som to urobila aj včera . Ale stále mi to vŕta hlavou . Pohyby cítim . Ak by bolo niečo vážne už by sa to po jednou dni ukázalo? Ešte som. Čítala na nete či ak tk bolo z vnútra nemohli signalizovať odlúčenie ooacenty ? Ale b boli príznaky ak by sim to zanedbala včera? Bolesti v podbrušku som včera nemala a dnes trošku ma pobolieva láva strana sle to mám stym problémy od začiatku a súvi čo súvisí s roztsjivanim maternice a hlavne že to nieke vkuse celý deň . A do toho mi na tu stranu sa tkáči dieta.

    Dobrý deň,
    ak to bola čerstvá svetlá krv, s najväčšou pravdepodobnosťou to naozaj bolo z poranenia pri holení. Pri komplikácii tehotnosti sa často krváca tmavou krvou, podobnou menštruačnej.