• odstavenie kojenia

    Dobry den,v auguste budem musiet absolvovat liecbu,kvoli ktorej budem musiet odstavit kojenie.Zatial kojim kazde 2hod.Ako mam postupovat,aby bolo aj dietatko najedene a aby som nedostala zapal prsnikov.

    Dobrý deň,
    ak musíte prestať kojiť tak prestanete dieťa prikladať a mlieko nahradíte umelým. Prsníky si nebudete vytláčať a ni dráždiť a prechodne znížte príjem tekutín.