Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,513 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • odstavenie kojenia

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den,v auguste budem musiet absolvovat liecbu,kvoli ktorej budem musiet odstavit kojenie.Zatial kojim kazde 2hod.Ako mam postupovat,aby bolo aj dietatko najedene a aby som nedostala zapal prsnikov.

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  ak musíte prestať kojiť tak prestanete dieťa prikladať a mlieko nahradíte umelým. Prsníky si nebudete vytláčať a ni dráždiť a prechodne znížte príjem tekutín.

Podobné otázky

 • odstavenie kojenia

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý den chcela by som vas poprosit o radu.Musela som odstavit kojenie u svojho dietata ale naštastie som ho kojila skoro 7 mesiacou,len teraz neviem ako mam postupovat lebo prsia sa mi ešte naplnaju,som prvorodicka a preto sa Vás chcem opýtat mam si to ešte trochu vytlacat-resp. odsavat alebo mam nechat prsia tak a oni sa mi same prestanu plnit.Aj ked sa naplnaju a nekojim neboli ma to.Vopred dakujem za odpoved Eva