• urcenie pohlavia

    Dobry den pan doktor,
    chcela by som sa opytat ako je to s urcovanim pohlavia ultrazvukom.moja pani doktorka mi robila usg a povedala mi,ze to bude dievcatko.o tyzden neskor mi ultrazvuk robil iny lekar a tvrdi mi ze to bude chlapcek.je urcovanie pohlavia dietatka ultrazvukom na 100%?dietatko mam ulozene zadockom cize koncom panvovym.je tam moznost ze sa jeden z nich moze mylit?som momentalne v 31.tyzdni.ten pan doktor mi povedal ze chlapec na 100%percent.viete uz som z toho dost popletena a preto chcem vediet ci zistenie pohlavia pomocou ultrazvuku je az take sto percentne ako mi on tvrdi.
    dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    určite sa jeden mýli :), sme omylní ako všetci ľudia. Preto ja osobne nikdy s istotou netvrdím pacientkám nič.
    Určenie pohlavia ultrazvukom je pomerne presné, ale ako píšem, každý z nás sa môže pomýliť.