• male babo

    Dobry den pan doktor,

    velmi pekne by som Vas chcela poprosit o radu.
    Podla PM som v 22. tt. Na kazdej poradni mi lekarka robi aj ultrazvuk, ktory ma v ordinacii a velkost plodu vzdy bola mensia o 3-6 dni. Pred tyzdnom som bola na morfologicky ultrazvuk, podla ktoreho bolo vsetko v poriadku, iba plod je mensi o 13 dni. Pred otehotnenim som nemala pravidelnu menstruaciu (meskala 1 aj 2 tyzdne), este som dojcila syna, tak som tonajskor pripisovala neskorsej ovulacii. Vcera mi to ale zacalo vrtat v hlave, ci tam nemoze byt nejaky problem napr. s prietokmi alebo nieco ine.
    Na poradnu ibem o tyzden. Podla Vas mam pockat dovtedy alebo radsej zavolat lekarke?

    Dakujem velmi pekne

    Dobrý deň,
    určite počkajte a to z 2 dovodov:
    nič to neznamená, každý plod už po 20 týždni rastie individuálne
    a keby to aj niečo znamenalo, tak sa to nedá riešiť a je potrebné iba čakať.