• monicka

    dobry den pan doktor 1.februara som dostala menstruaciu prebehla normalne 6 dni asi o tyzden som zacala mat problemy s vytokmi tak som isla k lekarovy ten mi predpisal antiobioticku liecbu boli to tabletky na tri dni a tablety na vkladanie.Tablety som uzivala do 18.februara .20. a 21.februara som mala nechraneny styk s manzelom aj on bol prelieceny.Dalsiu menstruaciu som mala dostat 28.februara nakolko mi neprisla spravila som si tehotensky test vysiel pozityvny tak som telefonovala lekarovy a on ma nasledne .objednal na sono vysetrenie.Dnes som tam bola a on mi poveldal ze nie som tehotna a chcel mi pichnut vyvolavacku s tym som nesuhlasila .Nedalo mi to atak som si spravila este jeden test a vysiel znovu pozityvny . Je mozne ze som tehotna aj ked kratko ved nechraneny styk sme mali len pred dvoma tyzdnami a zarodok tam este nie je vidiet Je mozne ze tehotenstvo nie je vidietDakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    áno ste tehotná a tehotnosť ešte nie je vidno na ultrazvuku, to može by´t sposobené tým, že buď je tehotnosť ešte veľmi malá, alebo nie je v poriadku alebo je mimomaternicová. Určite je potrebné ďalšie vyšetrenie, vrátane hladiny HCG v krvi.